Wtorek, 23 września 2014 godzina 12:16

szczęśliwy numerek | dzisiaj: 7 jutro: 28
Rzeszów
-5°C

Szkoła >> Aktualności

Program stypendialny dla uczniów szczególnie z terenu województwa podkarpackiego w roku szkolnym 2014/2015

Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie realizuje projekt pn. Program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych z terenu województwa podkarpackiego w roku szkolnym 2014/2015.

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną - a w szczególności uczniów klas pierwszych wraz z Wychowawcami - na SPOTKANIE Z PIOSENKĄ PRZY OGNISKU, które odbędzie 23 września (WTOREK!!!) o godz. 18.00 w PARKU przy naszej szkole

Obchody 75. rocznicy śmierci gen. Józefa Kustronia

16 września, jak co roku, cała społeczność szkolna podczas Święta Szkoły uczciła pamięć swojego patrona. Kim był gen. Józef Kustroń i co zrobił dla naszego kraju, dobrze wie każdy uczeń Zespołu Szkół w Lubaczowie.

Podążając szlakiem gen. Józefa Kustronia

Poniedziałek,  15.09.2014r. był w Zespole Szkół dniem  szczególnym . W przeddzień Święta Szkoły powitaliśmy przybyłą na tę uroczystość  wnuczkę naszego patrona, panią Ewę Kustroń de Ramos, a także  uczniów( wraz z opiekunami)  z Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych  im. gen. Józefa Kustronia w  Nowym Sączu . 

Rusza kolejna edycja Programu Stypendialnego

Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji i Powiatowy Bank Spółdzielczy w Lubaczowie zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnej edycji Programu Stypendialnego.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

1 września 2014 roku w Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie odbyła się uroczystość inaugurująca nowy rok szkolny.  Uczniowie liceów, techników i szkół zawodowych rozpoczęli kolejną przygodę z nauką, której finisz nastąpi dopiero w czerwcu...

Komunikat w sprawie odbioru dyplomów i świadectw egzaminów zawodowych

Wyniki egzaminu, świadectwa potwierdzające kwalifikację w zawodzie oraz dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe będą do odbioru 29 sierpnia 2014, od godziny 9:00 w sekretariacie uczniowskim.

Strona: 1/86 | 1 2 3 4 ...86 > >>


Adres szkoły | Autorzy strony | Poczta | Linki | Polityka Cookies |

Copyright © ZS Lubaczów 2002 - 2013.