Poniedziałek, 26 stycznia 2015 godzina 3:19

szczęśliwy numerek | dzisiaj: - jutro: -
Rzeszów
-5°C

Szkoła >> Aktualności

XXII Edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes - Matematyka.Plus

7 listopada 2014 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXII Edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka.plus

VIII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”

Trzech uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do okręgowego etapu VIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” w dwóch dziedzinach wiedzy: geografia z elementami geologii oraz matematyka.

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt

W dniu 16 stycznia 2015r. w Hali sportowej Zespołu Szkół w Lubaczowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu lubaczowskiego w piłce siatkowej dziewcząt.

Spotkanie z teatrem

19 stycznia w  Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie  gościł Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia. Wybraliśmy się na spektakl „Dziady cz. III” w jego  wykonaniu.

Noc filmowa

W piątek, 9 stycznia 2015r. odbyła się w naszej szkole noc filmowa. Mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych przyszło ok. 25 uczniów, nad którymi bacznie czuwała Pani Dorota Wałczyk.

Sportowy weekend w Lubaczowie.

13 grudnia to data, którą zapamięta wielu sympatyków piłki siatkowej w naszym regionie. Na hali przy Zespole Szkół w Lubaczowie odbył się mecz 13. Kolejki Młodej Ligi, w którym zmierzyły się drużyny Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów. Zespół z Rzeszowa pokonał rywala 3:1. W czasie przerw młode cheerleaderki umilały czas widzom.

Finał Wojewódzki w Badmintonie Dziewcząt

10 grudnia 2014r w Nowej Dębie odbył się Finał Wojewódzki w Badmintonie.

Strona: 1/91 | 1 2 3 4 ...91 > >>


Adres szkoły | Autorzy strony | Poczta | Linki | Polityka Cookies |

Copyright © ZS Lubaczów 2002 - 2013.