Wtorek, 13 października 2015 godzina 13:51

szczęśliwy numerek | dzisiaj: 5 jutro: -
Rzeszów
-5°C

Szkoła >> Aktualności

Mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

W dniu 7 października odbyły się mistrzostwa powiatu lubaczowskiego szkół średnich w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Dziewczyny rywalizowały na dystansie około 1000m, a chłopcy na 1500m.

Wśród nas żyją niezwykli ludzie...

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że wśród nas żyją niezwykli ludzie. Jedną z takich osób jest pan Janusz Szpyt- artysta malarz. Urodził się on w Lubaczowie gdzie obecnie mieszka i tworzy.

Kolejna audycja z cyklu „Młodzi…, o młodych…, dla młodych”...

30 września uczniowie z naszej szkoły przygotowali w Katolickim Radiu Zamość kolejną już audycję z cyklu „Młodzi…, o młodych…, dla młodych”. Tym razem rozmawialiśmy o postawie obywatelskiej, a także zastanawialiśmy się wspólnie nad tym: czy nauczyciel może być autorytetem? W dyskusji zabrali również głos nauczyciele: pani Edyta Świstowicz- Mazur oraz ks. Rafał Sarzyński.

Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do Warszawy odbyła się w dniu 18.09.2015 r. W wycieczce brał udział wszystkie klasy ekonomiczne. Odwiedziliśmy Sejm, Giełdę Papierów Wartościowych oraz Centrum Kopernika.

Kolejna edycja Programu Stypendialnego

Przed nami kolejna edycja Programu Stypendialnego organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji działające przy Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie. W tym roku szkolnym planujemy przyznać minimum 6 stypendiów, każde w wysokości 1500,00 złotych.
 

XXVI Bieg im. gen. J. Kustronia

Dla uczczenia pamięci Bohaterów Września 1939 poległych na Ziemi Lubaczowskiej, Dyrekcja Zespołu Szkół im. gen. J. Kustronia, wspólnie ze Starostwem Powiatowym i Uczniowskim Klubem Sportowym „ ZET-ES”„ organizuje corocznie bieg poświęcony patronowi naszej szkoły.

Pamiętamy...

16 września bieżącego roku, w Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie obchodziliśmy 76. rocznicę śmierci Patrona Szkoły. Święto szkoły rozpoczęto uroczystą Mszą św.

Odbiór świadectw dojrzałości oraz informacje o wynikach egzaminów poprawkowych

Świadectwa dojrzałości, ich odpisy oraz informacje o wynikach egzaminów poprawkowych będą wydawane w dniu 11.09.2015 od godziny 9.00.

Strona: 1/87 | 1 2 3 4 ...87 > >>


Adres szkoły | Autorzy strony | Poczta | Linki | Polityka Cookies |

Copyright © ZS Lubaczów 2002 - 2013.