Poniedziałek, 30 listopada 2015 godzina 21:36

szczęśliwy numerek | dzisiaj: 3 jutro: -
Rzeszów
-5°C

Szkoła >> Aktualności

Olficjalne wyniki wyborów samorządu szkolnego

W piątek, 13 listopada mieliśmy okazję wybrać nowy samorząd szkolny. Olficjalnie podajemy wyniki wyborów:

Wojewódzki półfinał w badmintonie

W dniach 16 i 17 listopada 2015r młodzież  naszej szkoły wzięła udział w półfinale wojewódzkim w badmintonie dziewcząt i chłopców, który odbył się w Przemyślu.

Rejonowa licealiada w tenisie stołowym

18 i 19 listopada 2015r. w Dubiecku  odbyły się rejonowe  rozgrywki w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Finał konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości”

Wyjątkowo emocjonujące dla uczniów naszej szkoły było piątkowe przedpołudnie 13 listopada 2015r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie podczas ogłaszania tegorocznych wyników konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości”.  

Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

W dniu 20.11.2015r na hali sportowej w Zespole Szkół im. Gen. Józefa Kustronia odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. W zawodach sportowych uczestniczyły szkoły: Zespół Szkół Lubaczów, Liceum Ogólnokształcące Lubaczów i  Zespół  Szkół Oleszyce.

Lekcja dziennikarstwa

We czwartek 12 listopada w naszej szkole gościliśmy dziennikarza Katolickiego Radia Zamość, pana Łukasza Kota. Spotkanie to było okazją do zapoznania nas z podstawami pracy dziennikarskiej, warsztatem radiowym, a także podzielenia się osobistą pasją pana Łukasza – historią.

Narodowe Czytanie "Lalki" Bolesława Prusa

12 listopada w naszej szkole został poświęcony „Lalce” Bolesława Prusa. W tym roku, w ramach Narodowego Czytania, właśnie tę powieść czytała cała Polska. Lubaczowski Zespół Szkół stanął na wysokości zadania – stroje, dekoracje, atmosfera oraz fragmenty filmów wprowadziły w klimat „Lalki”.

Wolontariusze AIESEC w Zespole Szkół

Przez 5 dni (19.10-23.10) Zespół Szkół im. Gen. J. Kustronia gościł praktykantów z międzynarodowej organizacji AIESEC. Nasi uczniowie mogli zgłębić swoją wiedzę o Brazylii i Malezji, dzięki opowieściom Brunona Hermsdorffa Menezesa i Khai Woei Ong.

Strona: 1/89 | 1 2 3 4 ...89 > >>


Adres szkoły | Autorzy strony | Poczta | Linki | Polityka Cookies |

Copyright © ZS Lubaczów 2002 - 2013.