Środa, 22 października 2014 godzina 3:32

szczęśliwy numerek | dzisiaj: 12 jutro: 1
Rzeszów
-5°C

Szkoła >> Aktualności

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Szkoły

W dniu 24.10.2014 o godz. 1330 odbędą się Mistrzostwa Szkoły w biegu indywidualnym w kategorii dziewcząt (800m) i chłopców (1500m).

Podyskutujmy o niepełnosprawności.

Tematem ostatniej audycji radiowej w KRZ była niepełnosprawność. W trakcie dyskusji wykorzystaliśmy nasze wrażenia z filmu "Cyrk motyli", którego bohaterem jest niepełnosprawny Nick Vujicic. Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem tego dzieła.

Aktywna Szkoła - Aktywny Uuczeń

We  wrześniu nasza szkoła przystąpiła do konkursu, w ramach którego będzie się starać o osiągnięcie tytułu Aktywna Szkoła-Aktywny Uczeń.

Jak wygląda praca logistyka? Czy studia są ciekawe?

Nad tymi i wieloma innymi pytaniami zastanawiała się klasa III Technikum Logistycznego, która dnia 2 października br. uczestniczyła w wycieczce na Politechnikę Rzeszowską i do firmy  MB Aerospace Rzeszów, wraz z wychowawczynią Panią Barbarą Ozimek i nauczycielką przedmiotów logistycznych Panią Katarzyną Brzeziak.

Spotkanie z Dorotą Koman – Przyjacielem Książki…

7 października uczniowie klas humanistycznych udali się do Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie na spotkanie z panią Dorotą Koman–Szmigiero.

Wolontariusze AIESEC znowu w ZS!!!

Tak jak i w roku ubiegłym, w dniach 21-27 września, nasza szkoła gościła wolontariuszy AIESEC w ramach projektu EnterYourFuture.

Wizyta w Muzeum

Czym jest sztuka współczesna? Właśnie na to pytanie próbowali odpowiedzieć uczniowie z klasy IIb , którzy 3 października 2014r., wraz z wychowawczynią- Panią Dorotą Krzowską-Ważną – odwiedzili Muzeum Kresów w Lubaczowie.

Strona: 1/87 | 1 2 3 4 ...87 > >>


Adres szkoły | Autorzy strony | Poczta | Linki | Polityka Cookies |

Copyright © ZS Lubaczów 2002 - 2013.