Piątek, 29 kwietnia 2016 godzina 17:48

szczęśliwy numerek I | dzisiaj: 15 jutro: - szczęśliwy numerek II | dzisiaj: 33 jutro: -
Rzeszów
-5°C

Szkoła >> Aktualności

Film promujący Zespół Szkół

Zapraszamy do obejrzenia spotu promującego kierunki kształcenia w Zespole Szkół w Lubaczowie, zrealizowanego przez UnderTheMask Studio.

Konferencja dla młodych geodetów

 14 kwietnia 2016r. uczniowie Technikum Geodezyjnego wraz z opiekunami wzięli udział w wykładach naukowych pt.  ,,Gromadzenie i przetwarzanie danych geodezyjnych i gospodarczych”.

Konkurs na PLAKAT „Stop dopalaczom"

Główny Inspektor Sanitarny ogłasza konkursu na PLAKAT pod tytułem "Stop dopalaczom".  Konkurs skierowany jest do uczniów klas szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Rejestracja potencjalnych dawców szpiku w Zespole Szkół!

W Polsce co godzinę ktoś dowiaduje się, że ma białaczkę, czyli nowotwór krwi. Bez względu na wiek i stan zdrowia – każdy może zachorować. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy.

Wirtualne – wybuchowe reakcje chemiczne, mikroorganizmy, kolorowe eksperymenty… – czyli uczniowie ZS w Lubaczowie na Uniwersytecie Rzeszowskim

14 kwietnia 2016 r. uczniowie klas biologiczno-chemicznych (I i II „c”) mieli okazję wzięcia udziału w interaktywnych warsztatach organizowanych przez Uniwersytet Rzeszowski.

Talent Powiatu Lubaczowskiego i Wyprawka na Studia

Drodzy Uczniowie.

Zachęcamy do udziału w VIII edycji programu Talent Powiatu Lubaczowskiego. Regulamin i wzory nominacji znajdują się na naszej stronie oraz na stronie internetowej Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Lubaczowie.

Nagroda za najlepszy esej

Tegoroczną edycję  Olimpiady Wiedzy o Mediach mamy już za sobą. Wiemy, ze laureatką etapu centralnego została Lidia Puchalska, a nagrodą za wiedzę  jest możliwość studiowania dziennikarstwa na wybranej uczelni.

Fitness na zajęciach wychowania fizycznego

W dniu 8 kwietnia 2016r na Hali sportowej, młodzież naszej szkoły miała okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez instruktora tej dyscypliny P. Ewelinę  Kopciuch.  

Strona: 1/94 | 1 2 3 4 ...94 > >>


Adres szkoły | Autorzy strony | Poczta | Linki | Polityka Cookies |

Copyright © ZS Lubaczów 2002 - 2013.