Sobota, 28 marca 2015 godzina 17:00

szczęśliwy numerek | dzisiaj: - jutro: -
Rzeszów
-5°C

Szkoła >> Aktualności

Spotkanie z Romanem Czejarkiem

„Lato z Radiem”, „Gilotyna”, „Cztery pory roku”, „Kawa czy herbata” – te programy cieszą się dużą popularnością za przyczyną jednej osoby-  Romana Czejarka.

Wspólnie przeciw białaczce

W zeszły piątek tj. 20.03.2015 r. w naszej szkole odbyła się rekrutacja potencjalnych dawców szpiku pod patronatem DKMS Polska.

Ogólnopolskie Wybory Książek

Biblioteka szkolna włącza się do przedsięwzięcia „Ogólnopolskie Wybory Książek”. Młodzież szkolna i nauczyciele mogą wybrać książki, które najchętniej czytają i które chcieliby mieć w bibliotece.

Ludzie z pasją

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaczowie Tu spotkasz Ludzi z pasją !

Zapraszamy na cykl spotkań z pasjonatami i hobbystami pochodzącymi z Lubaczowa i okolic. Warto ich poznać, ponieważ są dowodem na to, że sukces w danej dziedzinie niekoniecznie zawsze musi być medialny. Nierzadko ich pasje mogłyby posłużyć za scenariusz filmowy lub stać się fabułą książki…

Dni Otwarte w Zespole Szkół w Lubaczowie

Już w kwietniu gimnazjaliści przystąpią do egzaminu gimnazjalnego. Co się z tym wiąże? Oczywiście wybór szkoły średniej. Dlatego też, aby ułatwić to zadanie i  zachęcić młodzież do przemyślanej decyzji, Zespół Szkół zorganizował Dni Otwarte 16 i 17 marca.

Goście z Azji w Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie

Już po raz trzeci mieliśmy okazję uczestniczyć w projekcie ENTER YOUR FUTURE – jednym z programów globalnej organizacji AIESEC, prowadzonej przez młodych ludzi, która od ponad 65 lat realizuje praktyki i wolontariaty, docierając do 124 krajów.

ZOSTAŃ DAWCĄ!!! Zarejestruj się!!!!

W piątek 20 marca w ZS od godziny 8.30 do 15.30 organizowana jest akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego w bazie DKMS.

Strona: 1/94 | 1 2 3 4 ...94 > >>


Adres szkoły | Autorzy strony | Poczta | Linki | Polityka Cookies |

Copyright © ZS Lubaczów 2002 - 2013.