Środa, 26 listopada 2014 godzina 18:08

szczęśliwy numerek | dzisiaj: 10 jutro: 35
Rzeszów
-5°C

Szkoła >> Aktualności

Sukces uczennic drugiej klasy dziennikarskiej

Dwie uczennice z naszej szkoły: Pamela Ozimek i Lidia Puchalska zostały laureatkami wojewódzkiego etapu Konkursu Wiedzy o Mediach.

Sprawozdanie z Powiatowej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

W dniu 19.11.2014r. odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców,   w której uczestniczyły 3 szkoły:

- Zespół Szkół w Lubaczowie

- Liceum Ogólnokształcące w Lubaczowie

- Zespól Szkół w Oleszycach

Pomóż nam i Mikołajowi czytać listy od chorych dzieci i spełniać ich marzenia...

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najpiękniejszych i najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni: 6 grudnia - Dzień Świętego Mikołaja.

Uczniowie ZS - wiernymi kibicami Asseco Resovia

15 października uczniowie klasy II TEG wybrali się na wycieczkę szkolną do Rzeszowa. Pierwszym punktem programu była projekcja filmu „Miasto 44”, później udaliśmy się na Aleję Lubomirskich, aby podziwiać pokaz muzyczny fontanny multimedialnej. Ostatnim i najbardziej ekscytującym punktem programu był mecz Asseco Resovii z MKS Banimex Będzin.

Konkursy matematyczne w naszej szkole

Szczególnym dniem dla pasjonatów matematyki był 7 listopada, w którym odbyły się dwa konkursy matematyczne. Pierwszym z nich była Olimpiada Wiedzy Matematyka Plus, w której brało udział 44 uczniów naszej szkoły.

Realizacja projektu Aktywna Szkoła-Aktywny Uczeń

W ramach realizowanego w szkole projektu Aktywna Szkoła-Aktywny Uczeń uczniowie naszej szkoły brali udział w różnych formach aktywności promujących zdrowy styl życia.

Sukcesy naszych badmintonistów

W dniach 28 i 29 pażdziernika 2014 r. młodzież naszej szkoły wzięła udział w półfinale wojewódzkim w badmintonie dziewcząt i chłopców, który odbył się w Medyce.

Strona: 1/89 | 1 2 3 4 ...89 > >>


Adres szkoły | Autorzy strony | Poczta | Linki | Polityka Cookies |

Copyright © ZS Lubaczów 2002 - 2013.